Takvim Yaprağı

TAKVİM YAPRAĞI

Takvim yapraklarının değeri her geçen gün artmaktadır. Evimizin bir köşesinde asılı duran takvim yaprağını her gün özenle koparır; ayet veya hadis-i şerif yazılarını okur, özellikle erkek ismi ve kız ismi önerilerini dikkatle inceleriz.

Çocuğumuzun doğduğu güne denk gelen takvim yaprağını hatıra olarak saklar belki de takvim yaprağında adı geçen ismi de çocuğumuza veririz.

Takvim yaprağının sunduğu bir diğer özellik ise arkasında yazan değerli hikâyelerdir. Bazen İstanbul’un tarihinden bazen Anadolunun gerçek kesitlerinden bahsedilir. Tarihi aslında bu takvim yapraklarından da öğreniriz.

Takvim yaprakları değerli birer hazine kaynağıdır. Kültürel sosyal her türlü bilgiyi içerisinde barındırır. Gerçekten de öyledir ve eski bir takvim yaprağını elimize aldığımızda o yıllara dönme arzusu içerisinde hissederiz kendimizi. Bu takvim yaprağı nadide bir çiçek gibi kıymetlidir bizim için.

İmsakiye şeklinde olan takvim yerine yapraklı takvim daha çok görmek istediklerimiz arasındadır. Sayfaları çevirdikçe yeni bilgiler öğreniriz, yeni isimler, yeni yemek tarifleri belki de sağlığımız için bilgiler.

Takvim yaprakları içinde olduğumuz gün için belki değerini hissettirmeyebilir ancak zaman ilerledikçe eskiyen takvim yaprakları bizler için birer nostalji takvim yaprağına dönüşmektedir. Nostalji takvim yapraklarının değerini belki de o yıllarda yaşayan insanlar en iyi bilmektedir. Bu tarihler bazen doğum günü bazen evlilik yıldönümümüz olabilir. Her insanda farklı duygular barındıran nostalji takvim yaprağı düşündükçe sizleri o tarihe götürecek mutluluk verecektir.

Hediyeci Dünyası olarak bu değerli bilgileri geniş arşivimizde ilk günkü gibi saklı durmaktadır. Nostaljiyi yaşamak ve farklı bir hediye deneyimi sunmak isteyenler için hediye takvim yaprağı stoklarımızda yer almaktadır. Biz ticaretten çok müşterilerimizin yüzündeki gülümsemeler ile mutluluklarınıza ortak olmak için çalışıyoruz.

Hediye takvim yaprağını sevdiklerinize armağan ederken onları birbirinden değerli el yapımı çerçeveler içerisinde sunuyoruz. Ayrıca özel saklama kutularında da muhafaza ederek sizleri tarihte nostaljik bir gezintiye çıkaracağımız da kesin. Saklama kutusu içerisinde sunduğumuz gül yaprakları ile de değişik bir atmosfer içerisine giriyor olacaksınız.

Ürünlerimiz arasında yer alan değişik kategorilerdeki hediye takvim yapraklarını inceleyebilir kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden sizlere en uygun hediye takvim yaprağını sipariş edebilirsiniz. Özel günlerinizi ölümsüzleştiren takvim yaprağı sevdikleriniz için değerli bir hediye olacaktır.

button_urunlerimiz